Celebrity a LKVB6

Áno aj známe tváre z časopisov a televízie poznajú a aj užívajú LKVB6. A to hlavne vďaka knižke „ Krása podle Vlasty Libotovské – Šťastná ve své kuži“ od autoriek Vlasty Libotovskej a Barbory Literovej.

Vo svojej knihe napísali veľa rád a tiež rôzne osvedčené receptúry, ktoré pomôžu telu a posilnia ducha. Masáže, relaxačné kúpele, aromaterapia, kapitoly venované vlasom, dekoltu, starostlivosti o ruky a nohy sú iba niektoré z tém.O autorkách knihy
Vlasta Libotovská je známa kozmetička a majiteľka niekoľkých salónov krásy. Absolvovala viacero odborných kozmetických stáží v Španielsku, Švajčiarsku, Taliansku, Rakúsku, a Francúzku. Jej rady a nápady využívajú viaceré české i zahraničné slávne osobnosti. Zo zahraničných osobností to bol herec Sean Connery. Bára Literová niekoľko rokov viedla exkluzívny dámsky magazín Kleopatra, teraz je šéfredaktorkou geografického magazínu Koktejl Speciál.


Dostante sa do pohody pomocou prírody
Autorky využívajú bylinky, ovocie, domáce zdroje, pretože ako tvrdí Vlasta Libotovská: „Půvab není jen otázkou peněz. Účinné přípravky si můžete vyrobit i samy doma. V knize najdete mnoho návodů a rad. Tohle není „jen“ kniha o kráse. Takových je spousta. Je hodně osobní, protože jsem do ní dala všechno, co jsem se za dlouhá léta naučila.“
Autorka sama používa prípravky firmy Klas a po dlhodobých skúsenostiach ich aj doporučuje vyskúšať. V jednej kapitole, (ukážka z knihy v PDF) aj konkrétne prípravok LKVB6 odporúča.

1 komentár:

Anonymný povedal(a)...

Často chodím do Prahy a mala som možnosť navštíviť salón p. Libotovskej. Mám problematickú pleť a ich odporúčania aké vhodné kozmetické prípravky používať mi pomohli. Okrem krémov som dostala aj odporúčania brať tablety Acidophilus na prečistenie z vnútra. Určite doporučujem návštevu alebo knihu tejto vinikajúcej kozmetičky.